O mnie

Cześć!

Mam na imię Grażyna. Tak, tak, wiem, co pomyślałeś. Imię charakterystyczne, ale bardzo je lubię – dzięki niemu nie muszę ponownie się przedstawiać.

Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania specjalności marketing Uniwersytetu Łódzkiego, a swoją przygodę z social mediami na dobre rozpoczęłam już na studiach prowadząc fanpage lokalnych firm. Będąc menedżerem bełchatowskiej restauracji nabrałam doświadczenia z fotografii.

Zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych z naciskiem na Facebook i Instagram. Wykonuję sesje zdjęciowe na potrzeby ustalonej strategii marketingowej, tworzę i planuję posty. Decydując się na współpracę otrzymasz ode mnie cały pakiet usług włącznie z moderacją komentarzy, reklamami oraz copy.

Skąd pomysł na taką nazwę firmy? Pomysłów było kilka: od angielskich słówek po dziwne, polskie określenia. Nieszablonowe podejście do tematu, humor, pomoc oraz “złote rady” moich koleżanek spowodowały, że wykorzystując  stereotyp  “typowej Grażyny” spolszczyłam nazwę social media, dzięki czemu narodziły się “SOSZJALE“. Słyszysz jak to brzmi? Prawdziwa, polska Grażyna poprowadzi Twoje SOSZJALE.


Masz inny pomysł na naszą współpracę? Napisz! Jestem otwarta na wszelkie pomysły i propozycje współpracy w zakresie mediów społecznościowych.